Analiza kolorystyczna

Tak jak w przyrodzie każda pora roku charakteryzuje się swoimi odcieniami barw, tak samo ludzie swoją urodą przedstawiają pewną paletą barw.

Właściwie dobrane kolory do typu urody powodują, że skóra wygląda dobrze, nie rzucają się w oczy zasinienia i przebarwienia; oczy wydają się błyszczeć, a ich kolor staje się wyraźniejszy.

Źle dobrane kolory mogą dodawać lat, cera przy nich wydaje się być zszarzała a oczy mniej wyraziste.

Jeżeli zastanawiasz się nad tym jakie kolory najlepiej podkreślą Twoją urodę zapraszam do skorzystania z analizy kolorystycznej.

Podczas analizy określam typ zarówno według tradycyjnego podziału na : wiosnę, lato, jesień i zimę, jak i dodatkowo dobieram najlepsze kolory do urody według rozszerzonej metody dwunastostopniowej.

Analizę wykonuję głównie używając plansz autorstwa Katarzyny Soi. Takie plansze pozwalają na wykonanie analizy bardzo sprawnie i szybko.


Nie da się przerobić na inną porę roku. Dla przykładu zobacz jak niekorzystnie jest mi w kolorach lata, choć są to piękne odcienie i zawsze się nimi zachwycam, to gdy je ubiorę lub pomaluję się w takimi kolorami, to wygląda to po prostu nienaturalnie. Za to gdy ubiorę swoje kolory wiosny, to wygląda to zupełnie inaczej.Jakie pakiety analizy możesz u mnie wykonać:

  1. Analiza kolorystyczna osobista – polegająca na doborze najlepszych kolorów do Twojej urody. Po analizie otrzymujesz wizytówkę zawierającą Twoje kolory, którą możesz zabrać ze sobą na zakupy i w łatwy sposób porównać kolorystykę ubrań. Koszt: 400zł Czas wykonania: 1h.

  2. Analiza kolorystyczna osobista wraz z zestawieniem oferty ubrań w najlepszej dla Ciebie kolorystyce w wybranych przez Ciebie sklepach online. Oprócz tego otrzymasz wizytówkę zawierającą Twoje kolory, którą możesz zabrać ze sobą na zakupy i w łatwy sposób porównać kolorystykę ubrań. Koszt: 500zł Czas wykonania: 1h -1,5h.

  3. Analiza kolorystyczna osobista wraz z zestawieniem polecanych przeze mnie kosmetyków kolorowych w najlepszej dla Ciebie kolorystyce w dokumencie pdf. Oprócz tego otrzymasz wizytówkę zawierającą Twoje kolory, którą możesz zabrać ze sobą na zakupy i w łatwy sposób porównać kolorystykę kosmetyków i ubrań. Koszt: 500zł Czas wykonania: 1h – 1,5h.

  4. Analiza kolorystyczna osobista wraz z zestawieniem oferty ubrań w najlepszej dla Ciebie kolorystyce w wybranych przez Ciebie sklepach online + zestawienie polecanych przeze mnie kosmetyków kolorowych w najlepszej dla Ciebie kolorystyce w dokumencie pdf. Oprócz tego otrzymasz wizytówkę zawierającą Twoje kolory, którą możesz zabrać ze sobą na zakupy i w łatwy sposób porównać kolorystykę ubrań. Koszt: 600zł Czas wykonania: 1,5h – 2h.

  5. Analiza kolorystyczna osobista wraz z analizą sylwetki i stylu – polegająca na doborze najlepszych kolorów do Twojej urody oraz najkorzystniejszych fasonów do Twojego typu sylwetki oraz stylu. Po analizie otrzymasz zestawienie konkretnych ubrań najlepszych dla Ciebie w wybranych sklepach online w dokumencie pdf. Dodatkowo otrzymujesz wizytówkę zawierającą Twoje kolory, którą możesz zabrać ze sobą na zakupy i w łatwy sposób porównać kolorystykę ubrań. Koszt: 700zł Czas wykonania: 2h – 3h.

  6. Ślubna analiza kolorystyczna – polegająca na doborze najlepszych kolorów do Twojej urody ze szczegółowym dobraniem najlepszego odcienia bieli sukni ślubnej, biżuterii i dodatków, makijażu, koloru włosów, a także wskazanie najlepszej kolorystyki aranżacji kwiatów i dekoracji sali weselnej. Po analizie otrzymujesz wizytówkę zawierającą Twoje kolory, którą możesz zabrać ze sobą na zakupy i w łatwy sposób porównać kolorystykę wszystkich dodatków. Dodatkowo otrzymasz przykłady najlepszych zestawień kolorystycznych zarówno sukni ślubnych, biżuterii i dodatków jak i aranżacji sal weselnych. Oprócz najlepszej kolorystyki doradzę Ci także najlepsze fasony sukni do Twojego typu sylwetki. Koszt: 1200zł Czas wykonania: 3h – 4h.
  7. Analiza kolorystyczna z metamorfozą, podczas której oprócz podstawowej analizy kolorystycznej wykonam Ci makijaż w najlepszej kolorystyce i zrobię zdjęcia oraz film na pamiątkę. Oprócz tego otrzymasz wizytówkę zawierającą Twoje kolory, którą możesz zabrać ze sobą na zakupy i w łatwy sposób porównać kolorystykę ubrań i kosmetyków. Koszt: 600zł Czas wykonania: 2,5h.

  8. Analiza kolorystyczna z przeglądem Twojej szafy i analizą Twojej sylwetki – polegająca na doborze najlepszych kolorów do Twojej urody i fasonów do Twojej sylwetki oraz analizą posiadanych przez Ciebie ubrań. Po analizie dodatkowo otrzymujesz wizytówkę zawierającą Twoje kolory, którą możesz zabrać ze sobą na zakupy i w łatwy sposób porównać kolorystykę ubrań. Koszt: 1500zł (+ koszty dojazdu indywidualnie) Czas wykonania: 5h.

  9. Analiza kolorystyczna online – polegająca na doborze najlepszych kolorów do Twojej urody online. Po analizie otrzymujesz zestawienie i opis najlepszych dla Ciebie kolorów w dokumencie pdf. Koszt: 500zł.

  10. Analiza kolorystyczna online wraz z analizą sylwetki i stylu – polegająca na doborze najlepszych kolorów do Twojej urody oraz najkorzystniejszych fasonów do Twojego typu sylwetki oraz stylu. Po analizie otrzymasz zestawienie konkretnych ubrań najlepszych dla Ciebie w wybranych sklepach online w dokumencie pdf. Koszt: 700zł.

Interesują Cię dodatkowo zakupy ze mną po analizie kolorystycznej?

A może potrzebujesz obszerniejszy pakiet stylisty?

Zapraszam do kontaktu, dostosuję ofertę indywidualnie.

error: