Lekcje makijażu

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zrobić sobie piękny i szybki makijaż np. do pracy lub szkoły to zapraszam Cię serdecznie na lekcję makijażu.

Lekcję rozpoczynamy analizą kolorystyczną, czyli pokażę Ci jakie kolory makijażu oraz ubrań najlepiej podkreślają Twoją urodę.

Następnie przechodzimy do wykonania makijażu dopasowanego do Twojej urody oraz potrzeb wspólnie krok po kroku. Wszystko dokładnie Ci pokażę i wytłumaczę, a Ty powtarzasz od razu i ćwiczysz w ten sposób swoją dłoń. Odpowiem na każde Twoje makijażowe pytanie.

Podczas lekcji nauczysz się jak właściwie podkreślić atuty swojej urody, poznasz triki stosowane przez profesjonalistów na całym świecie.

Nauczysz się między innymi jak dobrać odpowiednią pielęgnację, podkład i korektor dla swojej cery, jak wykonać kreskę na oczach oraz jak podkreślić swoje kości policzkowe i wykonturować twarz, a także jak umalować brwi i zrobić trwały makijaż ust. Dowiesz się co zrobić żeby cienie do powiek wyglądały ładnie przez cały dzień. Podpowiem Ci też jak dbać o swoje kosmetyki i akcesoria, aby służyły Ci jak najdłużej.

Dodatkowo będziesz miała okazję zapoznać się z wieloma markami kosmetyków oraz akcesoriami. Razem dobierzemy te, które będą najlepsze dla Ciebie.

Na koniec sporządzimy notatki ułatwiające powtórzenie makijażu w domu oraz listę zakupów.

Twoja kosmetyczka wcale nie musi zawierać dużej liczby kosmetyków, wystarczy kilka doskonale dopasowanych do Ciebie, wtedy w szybki i pewny sposób zawsze wykonasz makijaż, który podkreśli Twoją urodę.

Czas trwania lekcji indywidualnej: około 3h

Koszt: 600zł

Oferuję też lekcje grupowe np. podczas:

  • wieczorów panieńskich,
  • spotkań towarzyskich,
  • zebrań pracowniczych.

Konkretna oferta jest dostosowana indywidualnie, w zależności od ilości uczestników oraz miejsca organizacji lekcji. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do kontaktu.

Jeżeli chcesz zająć się makijażem profesjonalnie i zacząć malować innych przeczytaj: opis moich kursów PRO.

error: